Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
USLUGA OBVEZNE PREVENTIVNE DEZINSEKCIJE I DERATIZACIJE I USLUGA SKLONIŠTA ZA ŽIVOTINJE NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT
Referenznummer der Bekanntmachung: VV-01/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90923000 Rattenbekämpfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za usluge dezinsekcije i deratizacije i usluga sakupljanja i zbrinjavanja životinja na području Općine Erdut prema Ponudbenom listu i Troškovniku.
Ponuditelj mora ponuditi cjelokupni opseg posla koji se traži u dokumentaciji o nabavi. Ponude koje obuhvaćaju samo dio traženog opsega posla neće se razmatrati. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti usluge sukladno svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u ovoj dokumentaciji o nabavi te važećim zakonima, pravilnicima, te pravilima struke.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 875 970.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90923000 Rattenbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za usluge dezinsekcije i deratizacije i usluga sakupljanja i zbrinjavanja životinja na području Općine Erdut prema Ponudbenom listu i Troškovniku. Ponuditelj mora ponuditi cjelokupni opseg posla koji se traži u dokumentaciji o nabavi. Ponude koje obuhvaćaju samo dio traženog opsega posla neće se razmatrati. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti usluge sukladno svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u ovoj dokumentaciji o nabavi te važećim zakonima, pravilnicima, te pravilima struke.