Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sigurnosne vezice za zatvaranje LDPE vreća za PET, AlFe i stakleni ambalažni otpad
Referenznummer der Bekanntmachung: E-VV-5/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil19520000 Kunststoffprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je nabava i isporuka sigurnosnih vezica za zatvaranje LDPE vreća za PET, Al/Fe i stakleni ambalažni otpad, sukladno tehničkim specifikacijama, predviđenim količinama i ostalim traženim uvjetima navedenima u Dokumentaciji o nabavi
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19520000 Kunststoffprodukte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: