Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Maaien van gazons, bermen en watergangen - Gemeente Son en Breugel
Referenznummer der Bekanntmachung: BIZOB-2022-SON-LBR-00482
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Maaien gazons intensief (beeldposten) en sportvelden (frequentieposten)
b. Graskanten steken (frequentieposten)
c. Maaien bermen en watergangen (frequentieposten).
De te maaien gazons, bermen en watergangen zijn allen gelegen in de gemeente Son en Breugel en vallen geheel onder haar verantwoordelijkheid. De werkzaamheden zijn weliswaar niet homogeen, maar hebben wel zodanige raakvlakken met elkaar dat de gemeente er voor heeft gekozen om de opdracht samen te voegen.
De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledige werk voor een gemiddeld loon- of cultuurtechnisch MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen.
De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2023. De overeenkomst wordt aangegaan voor een minimale periode van 21 maanden (1 april 2023 tot 31 december 2024) en maximaal 33 maanden (verlenging met één jaar tot 31 december 2025).