Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
EA Industriele aanhangwagens - 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34223000 Anhänger und Sattelanhänger
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze tender heeft betrekking op de openbare Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake Industriële aanhangwagens.
De Opdracht bestaat uit de levering en onderhouden van 21 Industriële Aanhangwagens ten behoeve van het transport van munitie op de munitiecomplexen van Defensie in Nederland.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De Opdracht bestaat uit de levering en onderhouden van Industriële Aanhangwagens ten behoeve van het transport van munitie op de munitiecomplexen van Defensie in Nederland.