Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73814-2023
Tschechien-Brno: Baumpflege
2023/S 025-073814
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém na provádění lesnických činností na období 2023-2027
Referenznummer der Bekanntmachung: UM/157/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77211500 Baumpflege
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou služby v oblasti lesnických činností:
V kategorii Pěstební činnosti
Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, vč. dodávek zadavatelem specifikovaných chemických přípravků, pletiva a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností.
V kategorii Těžební činnosti
Těžební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s těžbou, manipulací a soustřeďováním vyrobeného dříví.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 240 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: