Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73844-2023
Tschechien-Prag: Datendienste
2023/S 025-073844
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Centrální zakázka na zajištění propojení poboček a dostupnosti aplikace SJČR na 4 roky
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72300000 Datendienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je komplexní řešení zajištění možnosti využívání mobilní aplikace pro návštěvníky na všech pobočkách SJČR lokalizovaných na celém území České republiky s využitím současného hardwaru, a to včetně instalace a dodávky v případě nahrazení stávajících prvků, resp. výměny vadných prvků stávajícího hardwaru a dále zajištění propojení všech poboček s centrálou SJČR sítí IP MPLS VPN.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: