Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Inzet calamiteitendiensten voor het verwijderen van milieuverontreiniging in de openbare ruimte op o.a. wegen en bermen in de gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk
Referenznummer der Bekanntmachung: 395050
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanbestedende dienst is verantwoordelijk voor het schoon, heel en veilig houden van de openbare ruimte van de gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk. De drie gemeenten zijn wegbeheerder van de wegen binnen de bebouwde kom en op grond van artikel 15 e.v. van de Wegenwet verantwoordelijk voor het onderhoud van de weg, inclusief bijbehorende berm en bermsloot. Dit houdt onder meer in, dat bij de wegbeheerders de zorg berust voor het in goede en veilige staat verkeren van wegen. Tot deze zorg behoort ook het bestrijden van milieuverontreiniging veroorzaakt door incidenten waarbij vet, verf, brandstoffen, koel- en accuvloeistoffen en olie op de weg is terecht gekomen. Maar ook de bestrijding van calamiteiten als gedumpt asbest en het opruimen van drugs en drugsafval behoren hiertoe.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht bestaat uit het reinigen van de wegen binnen de gemeentelijke grenzen in de drie BAR-gemeenten. Dit heeft betrekking op het weghalen van milieuverontreiniging op wegen en bermen en calamiteiteninzet.
In hoofdzaak gaat het om de volgende werkzaamheden:
- Het aannemen van meldingen van medewerkers van de BAR-organisatie en op afroep uitrukken naar incidenten;
- Het veilig stellen van de situatie;
- Het treffen van verkeersmaatregelen;
- Het ter plaatse inventariseren en vastleggen van relevante gegevens;
- Het bepalen van de werkwijze en in te zetten materiaal en personeel;
- Het opruimen van de verontreiniging en schoonmaken wegdek;
- Het verwijderen en opruimen van asbest;
- Het verwijderen en opruimen van drugs en drugsafval;
- Het op milieuverantwoordelijke wijze afvoeren van afval en vrijgekomen materiaal;
- Het opstellen van een rapportage.
Zie aanvullend paragraaf 2.2. van de aanbestedingsleidraad.