Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i uruchomienie drukarki do wytwarzania metodą przetapiania trójwymiarowych obiektów z proszku metali i kompozytów ceramika-metal
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP_1_2023_WMT_WMT
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30232100 Drucker und Plotter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Drukarka do wytwarzania trójwymiarowych obiektów z proszków metali i stopów metali, kompozytów metal-ceramika, materiałów ceramicznych o dowolnie programowalnym przebiegu procesu oraz całkowicie otwartym systemie umożliwiającym kontrolę wszystkich parametrów procesu selektywnego topienia laserowego.