Dienstleistungen - 73904-2023
Česko-Praha: Tiskařské služby
2023/S 025-073904
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Tisk publikací a neperiodických tiskovin vydaných Ústavem pro studium totalitních režimů
II.1.2)Hlavní kód CPV
79810000 Tiskařské služby
II.1.4)Stručný popis:
Tisk publikací a neperiodických tiskovin za 4. čtvrtletí roku 2022 na základě rámcové dohody uzavřené se čtyřmi účastníky zadávacího řízení k nadlimitní veřejné zakázce.
Jedná se o zadání celkem 2 dílčích veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky této rámcové dohody dle § 135 zákona.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky: