Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanleiding van deze aanbesteding is de aflopende overeenkomst van de Opdrachtgever met de huidige accountant.
Het staat vast dat er ook na het aflopen van deze overeenkomst behoefte blijft bestaan aan een overeenkomst met een accountantskantoor. Het doel van de aanbesteding is een accountant te selecteren die qua profiel en functievervulling goed past bij de organisatie van de opdrachtgever.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Plan van Aanpak + toelichting / Gewichtung: 50
Preis - Gewichtung: 50