Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73930-2023
Tschechien-Prag: Heuerntemaschinen
2023/S 025-073930
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka shrnovačů a obracečů píce
Referenznummer der Bekanntmachung: VLS-NAK-2023-0066-1900
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16320000 Heuerntemaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka pícninářských strojů dle přílohy č. 1 ZZD (dále jen „strojů“) pro organizační jednotku zadavatele - divizi zemědělské výroby, resp. její správy, a to včetně zabezpečení servisních služeb na tyto stroje. Zadavatel předpokládá bezodkladné objednání strojů po nabytí účinnosti smlouvy, nejpozději však do 31. 12. 2023.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 550 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka shrnovačů píce pro ZS Bražec a ZS Heroltovice, stř. Slavkov (min. 4 rotorové provedení)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
16000000 Landwirtschaftsmaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dodávka 2 shrnovačů píce pro ZS Bražec a ZS Heroltovice, stř. Slavkov (min. 4 rotorové provedení)
Shrnovač píce min. dvourotorový středový pro ZS Květušín
Los-Nr.: 2
Dodávka 1 shrnovače píce min. dvourotorový středový pro ZS Květušín
Shrnovače píce min. dvourotorové stranové pro ZS Bražec
Los-Nr.: 3
Dodávka 2 shrnovačů píce min. dvourotorové stranové pro ZS Bražec
Obraceč píce pro ZS Květušín
Los-Nr.: 4
Dodávka 1 obraceče píce pro ZS Květušín
Obraceč píce pro ZS Bražec
Los-Nr.: 5
Dodávka 1 obraceče píce pro ZS Bražec