II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Radiofarmaciniai preparatai
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33124000 Diagnostikos, radiodiagnostikos prietaisai ir medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33124000 Diagnostikos, radiodiagnostikos prietaisai ir medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
I-123 Joflupane, orientacinis kiekis - 75 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:
I-123 MIBG (metaiodobenzylguanidine)
Pirkimo dalies Nr.: 2
I-123 MIBG (metaiodobenzylguanidine), orientacinis kiekis - 30 vnt.
Pyrophosphate žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pyrophosphate žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 90 vnt.
Mebrofenin žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 4
Mebrofenin žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 24 vnt.
MAG 3 žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 5
MAG 3 žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 140 vnt.
MIBI žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 6
MIBI žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 420 vnt.
DTPA žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 7
DTPA žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 240 vnt.
MDP žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 8
MDP žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 700 vnt.
Makroagreguotas HSA žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 9
Makroagreguotas HSA žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 90 vnt.
DMSA žymėjimui radiotechneciu
Pirkimo dalies Nr.: 10
DMSA žymėjimui radiotechneciu, orientacinis kiekis - 24 vnt.
I-131 natrio jodidas 250 - 400MBq aktyvumo (kapsulė)
Pirkimo dalies Nr.: 11
I-131 natrio jodidas 250 - 400MBq aktyvumo (kapsulė), orientacinė kiekis- 200 kapsulių.
I-131 natrio jodidas 100 - 250 MBq aktyvumo (kapsulė)
Pirkimo dalies Nr.: 12
I-131 natrio jodidas 100 - 250 MBq aktyvumo (kapsulė), orientacinis kiekis - 200 kapsulių.
I-131 natrio jodidas 1,1 MBq aktyvumo (kapsulė)
Pirkimo dalies Nr.: 13
I-131 natrio jodidas 1,1 MBq aktyvumo (kapsulė), orientacinis kiekis - 400 kapsulės.