Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Provbänk för flödesmätning
Referensnummer: 23-0002
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod39181000 Laboratoriebänkar
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen omfattar inköp av provningsbänk inklusive styrsystem för flödesgivare till energimätare.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)39151200 Arbetsbänkar
39180000 Laboratoriemöbler
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: