Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 9524980/2021/AP-1-127
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39831240 Putzmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
În cadrul procedurii se vor achiziționa materiale curățenie necesare asigurării condițiilor de igienă necesare tratării pacienților internați în spital;
Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Coș de gunoi cu pedală 40l
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39831240 Putzmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori Materiale curățenie 2
Saci alimentari transparenți 700x600mm
Los-Nr.: 6
Pungi alimentare transparente
Los-Nr.: 7
Lavetă universală (albastru, roz, galben)
Los-Nr.: 8
Agent neutralizator compatibil cu mașina automată TIVA 500
Los-Nr.: 10
Detergent dezinfectant compatibil cu mașina automată TIVA 500
Los-Nr.: 9
Coș de gunoi cu pedală 60l
Los-Nr.: 5
Detergent lichid concentrat de uz universal pentru suprafețe și echipamente în domeniul medical și alimentar
Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Șervețele hârtie pentru dispenser tip Kimberly-Clark sau compatibil
Los-Nr.: 1
Mătură din paie tip sorg cu coadă de lemn
Los-Nr.: 2
Detergent praf concentrat utilizat pentru spălarea automată a țesăturilor în domeniul medical
Los-Nr.: 12