Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ZB.270.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
prace z zakresu odnowień, siewów, grodzeń upraw, zabezpieczenia sadzonek oraz przygotowania gleby, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2023.