II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (22003)
Numéro de référence: 568307
II.1.2)Code CPV principal90620000 Services de déneigement
II.1.4)Description succincte:
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Kaišiadorys, Palemonas, Kaunas)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90620000 Services de déneigement
II.2.4)Description des prestations:
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas.
2 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Rokiškis, Skapiškis, Kupiškis, Subačius, Panevėžys, Gustonys)
Lot nº: 2
3 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šilėnai, Zokniai, Šiauliai, Kužiai, Kuršėnai, Jonaitiškiai, Tytuvėnai, Gubernija...
Lot nº: 3
4 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Pavenčiai, BP-248, Raudėnai, Tryškiai, Dūseikiai, BP-278, Telšiai, Lieplaukė...
Lot nº: 4
5 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Klaipėda, Draugystė, Rimkai, Kretinga, Kretingalė, Giruliai)
Lot nº: 5
6 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Vilnius, Paneriai, Kirtimai, Valčiūnai, Jašiūnai, Stasylos, Vaidotai)
Lot nº: 6
7 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Lentvaris, Senieji Trakai, Rūdiškės, Valkininkai, Matuizos, Varėna, Marcinkonys...
Lot nº: 7
8 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Kena, Kyviškės, Naujoji Vilnia, Bezdonys, Pabradė, Švenčionėliai, Ignalina...
Lot nº: 8
9 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Jiesia, Mauručiai, K. Rūda, Pilviškiai, Vilkaviškis, Kybartai, Vinčai, Marijampolė..
Lot nº: 9
10 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Livintai, Gaižiūnai, Jonava, Žeimiai, Lukšiai, Kėdainiai, Šilainiai, Dotnuva...
Lot nº: 10
11 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šeduva, Radviliškis, Pakruojis, Petrašiūnai)
Lot nº: 11
12 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Papilė, Akmenė, Viekšniai, Mažeikiai, Venta, Bugeniai)
Lot nº: 12
13 p. o. d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šilutė, Pagėgiai, Tauragė, Viduklė, Stoniškiai, Vilkyčiai)
Lot nº: 13