Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zapewnienie specjalistów IT do realizacji zadań określonych przez Zamawiającego na okres 36 miesięcy w podziale na 2 zadania
Referenznummer der Bekanntmachung: DPiZP.2610.44.2019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72220000 Systemberatung und technische Beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (zwanej dalej: „Zamawiającym”) personelu informatycznego o kwalifikacjach i kompetencjach właściwych do realizacji czynności zleconych przez Zamawiającego w ramach prowadzonych projektów informatycznych na okres 36 miesięcy w podziale na 2 zadania, zgodnie z wykazami przedstawionymi odpowiednio w rozdziale I pkt I.3.2 i pkt I.4.2 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dalej: „SIWZ”).
2. Zamawiający wymaga, aby w każdym zadaniu wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych we Wzorze umowy wraz z załącznikami (odpowiednio dla danego zadania), stanowiącym załącznik nr 7 do SIWZ.