VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: VI.4.3
Stelle des zu berichtigenden Textes: Składanie odwołań
Anstatt:
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań:
Wykonawcom przysługują środki ochrony prawnej zgodnie z Działem IX ustawy Pzp.
4. Informacje o podmiotowych i przedmiotowych środkach dowodowych oraz innych oświadczeniach i dokumentach jakie musi dostarczyć wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia zawarto w rozdziale X SWZ.