Bauleistung - 89121-2023
Lettland-Riga: Bauarbeiten
2023/S 030-089121
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2023/S 021-059966)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Atlikušo būvdarbu veikšana būvprojekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Valmieras drāmas teātrī Lāčplēša ielā 4, Valmierā” īstenošanai, tai skaitā izmaiņu izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība
Referenznummer der Bekanntmachung: VNĪ 2023/7/2-8/AK-5
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung: