Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 97820-2021
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2021/S 040-097820
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne obstarávanie výpočtovej techniky
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude nákup prenosných počítačov, pevných počítačov, pracovných staníc, plochých monitorov, dotykových monitorov, dokovacích staníc, klávesníc, myší, tašiek na prenosné počítače a zabezpečenie technickej podpory. Predmetom zákaziek tiež bude nákup tabletových počítačov a príslušenstva, dátových nosičov, externých pevných diskov, externých napaľovačiek CD/DVD, USB kľúčov.
Cieľom zriadenia DNS a zadávania čiastkových zákaziek v DNS je umožniť verejným obstarávateľom flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t. j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 783 913.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30213000 Osobné počítače
30213100 Prenosné počítače
30213300 Stolový počítač
30214000 Pracovné stanice
30231300 Zobrazovacie jednotky (obrazovky)
30231310 Ploché displeje
30231320 Dotykové monitory
30232000 Periférne vybavenie
30236000 Rôzne počítačové vybavenie
30237000 Časti a príslušenstvo počítačov a spotrebný materiál k nim
30237100 Časti počítačov
30237200 Príslušenstvo počítačov
30237270 Puzdrá na prenosné počítače
30237410 Počítačová myš
30237460 Počítačové klávesnice
71356300 Technická podpora
30213200 Tabletový počítač
30237450 Grafické tablety
30233153 Čítačka a/alebo vypaľovačka kompaktných diskov (CD) a digitálnych univerzálnych diskov (DVD)
30233150 Optické diskové mechaniky
30233151 Čítačka a/alebo vypaľovačka kompaktných diskov (CD)
30233152 Čítačka a/alebo vypaľovačka digitálnych univerzálnych diskov (DVD)
30234300 Kompaktné disky (CD)
30234400 Digitálne univerzálne disky (DVD)
30234500 Pamäťové archivačné médiá
30234600 Flash pamäť
30233100 Počítačové pamäťové jednotky
30234000 Pamäťové médiá
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Cieľom zriadenia DNS a zadávania čiastkových zákaziek v DNS je umožniť verejným obstarávateľom flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy.