Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor o nabavi loživog ulja za grijanje i generatorske setove u zgradama koje koriste (ili će koristiti) institucije koje sudjeluju u pozivu na podnošenje ponuda u Luxembourgu
Referentni broj: 06A20-2017-M044
II.1.2)Glavna CPV oznaka09000000 Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
II.1.4)Kratak opis:
Nadmetanje se odnosi na nabavu loživog ulja za grijanje i generatorske setove u zgradama u Luxembourgu koje koriste (ili će koristiti) sljedeće institucije:
— Europski parlament;
— Europska komisija i
— Sud Europske unije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 210 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave: