Roba - 38005-2019
Hrvatska-Varaždin: Prirodni plin
2019/S 018-038005
Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Javna nabava prirodnog plina za Varaždinsku županiju i ustanove zdravstva i socijalne skrbi te ustanove osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovanja
Referentni broj: 01/12-2018/17
II.1.2)Glavna CPV oznaka
09123000 Prirodni plin
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je opskrba prirodnim plinom za Varaždinsku županiju i ustanove zdravstva i socijalne skrbi te ustanove osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovanja.
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Opskrba prirodnim plinom.