Varer - 47417-2020
Danmark-Kastrup: Brandkøretøjer
2020/S 022-047417
Udbudsbekendtgørelse
Varer
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udbud af opbygning og levering af 1 drejestige til Tårnby Brandvæsen
Sagsnr.: 18/24806
II.1.2)Hoved-CPV-kode
34144210 Brandkøretøjer
II.1.4)Kort beskrivelse:
Udbuddet omfatter opbygning og levering af 1 drejestige til Tårnby Brandvæsen.
II.1.5)Anslået samlet værdi
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
34144213 Brandbiler
34913700 Stiger til brandbiler
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: