II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava opreme za potrebe OHBP KBCSM za realizaciju projekta Opremanje novih objekata OHBP i DB i jednodnevnih kirurgija te uređenje Klinike za neurokirurgiju KBCSM broj C5.1. R1-I7.
Referentni broj: 142/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka33100000 Medicinske naprave
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 622 094.30 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Monitoring, EKG, defibrilatori
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33100000 Medicinske naprave
II.2.4)Opis nabave:
Anesteziološka oprema i oprema za sale
Grupa br.: 2
Radiološka, UZV i razna medicinska i nemedicinska oprema
Grupa br.: 3
Endoskopska razna i UZV oprema
Grupa br.: 4
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
Infuzijske i perfuzijske pumpe
Grupa br.: 7