II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga preseljenja za potrebe cjelovite obnove istočne, sjeverne i južne zgrade Fakulteta strojarstva i brodogradnje, Zagreb
Referentni broj: NVV01/23
II.1.2)Glavna CPV oznaka98392000 Usluge preseljenja
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 669 139.56 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Usluga preseljenja za potrebe obnove istočne i zgrade fakulteta
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a98392000 Usluge preseljenja
II.2.4)Opis nabave:
Usluga preseljenja za potrebe cjelovite obnove istočne zgrade fakulteta
Usluga preseljenja za potrebe obnove sjeverne zgrade fakulteta
Grupa br.: 2
Usluga preseljenja za potrebe cjelovite obnove sjeverne zgrade fakulteta
Usluga preseljenja za potrebe obnove južne zgrade fakulteta
Grupa br.: 3
Usluga preseljenja za potrebe cjelovite obnove južne zgrade fakulteta