II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio naručitelj:
Brojila.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaRoba
Kupnja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Mjesto isporuke robe su skladišta organizacijskih jedinica HEP-Operatora distribucijskog sustava d.o.o. koja se nalaze po cijeloj Republici Hrvatskoj.
NUTS kod HR HRVATSKA
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumuOkvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom
Trajanje okvirnog sporazuma
Trajanje u mjesecima: 12
Procijenjena ukupna vrijednost nabave za ukupno razdoblje trajanja okvirnog sporazuma
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 145 060 000 HRK
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a):
Predmet nabave su brojila, u skladu s tehničkom specifikacijom, troškovnikom i ponudbenim listom te cjelokupnom DZN, u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za podnošenje cjelokupne ponude.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV) II.1.7)Podaci o Sporazumu o javnoj nabavi (GPA)Ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavi (GPA): ne
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Količina predmeta nabave je okvirna, i stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog okvirnog sporazuma može biti veća ili manja od okvirne količine.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne