Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
ECCAIRS 2.0 Platforma za izvješćivanje o događajima
Referentni broj: EASA.2019.HVP.01
II.1.2)Glavna CPV oznaka72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.1.4)Kratak opis:
Predmet je okvirnog ugovora razvoj, uvođenje i održavanje sustava za izvješćivanje o događanjima, nesrećama i incidentima.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a48800000 Informacijski sustavi i poslužitelji
48810000 Informacijski sustavi
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
72230000 Usluge razvoja programske podrške po narudžbi korisnika
72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
72253200 Usluge sistemske podrške
72254100 Usluge ispitivanja sustava
72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
II.2.4)Opis nabave:
Očekuju se sljedeće glavne usluge:
— tehnički razvoj rješenja,
— konačno ispitivanje korisničkog prihvaćanja,
— učinkovito uvođenje rješenja,
— razvojno održavanje.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Platforma zgłaszania zdarzeń ECCAIRS 2.0
Numer referencyjny: EASA.2019.HVP.01
II.1.2)Główny kod CPV72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszej umowy ramowej jest rozwój, realizacja i konserwacja systemu zgłaszania zdarzeń, wypadków i incydentów.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV48800000 Systemy i serwery informacyjne
48810000 Systemy informacyjne
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
72230000 Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania
72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72253200 Usługi w zakresie wsparcia systemu
72254100 Usługi w zakresie testowania systemu
72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
II.2.4)Opis zamówienia:
Od wykonawcy oczekuje się głównie następujących usług:
— opracowanie techniczne rozwiązania,
— testy odbioru końcowego przez użytkownika,
— skuteczna realizacja rozwiązania,
— konserwacja ewolucyjna.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ECCAIRS 2.0 Occurrence Reporting Platform
Reference number: EASA.2019.HVP.01
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
The subject matter of the FWC is the development, roll-out and maintenance of an occurrence, accident and incident reporting system.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48800000 Information systems and servers
48810000 Information systems
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
72200000 Software programming and consultancy services
72230000 Custom software development services
72250000 System and support services
72253200 Systems support services
72254100 Systems testing services
72260000 Software-related services
II.2.4)Description of the procurement:
Main services expected are:
— the technical development of the solution,
— the final user acceptance testing,
— effective roll-out of the solution,
— evolutive maintenance.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
ECCAIRS 2.0 Plattform för rapportering av händelser
Referensnummer: EASA.2019.HVP.01
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4)Kort beskrivning:
Ramavtalet syftar till utveckling, implementering och underhåll av ett rapporteringssystem för olyckor och händelser.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)48800000 Informationssystem och servrar
48810000 Informationssystem
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
72250000 System- och stödtjänster
72253200 Stödtjänster för system
72254100 Systemprovning
72260000 Programrelaterade tjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
De främsta tjänsterna är:
– teknisk utveckling av lösningen
– acceptanstester för slutanvändare
– effektiv implementering av lösningen
– utvecklande underhåll.