Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Sikkerhedstjenester for Den Europæiske Unions delegation i Sierra Leone
Sagsnr.: EEAS/DELSLEF/2020/CPN/0066
II.1.2)Hoved-CPV-kode79710000 Sikkerhedstjenester
II.1.4)Kort beskrivelse:
Kontrahenten skal stille de nødvendige menneskelige og materielle ressourcer til rådighed til sikring af personer og ejendom under den ordregivende myndigheds ansvar. De primære tjenester omfatter blandt andet levering af sikkerhedsvagter, »aktive« GPS/GPRS-sporingssystemer, alarmsystemer og interne tv-overvågningssystemer.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 2 976 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)79710000 Sikkerhedstjenester
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Der henvises til udbudsdokumenterne, der er tilgængelige på adressen anført i punkt I.3).
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 96603-2021
Sierra Leone-Freetown: Biztonsági szolgáltatások az Európai Unió Sierra Leone-i Delegációja részére
2021/S 040-096603
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Biztonsági szolgáltatások az Európai Unió Sierra Leone-i Delegációja részére
Hivatkozási szám: EEAS/DELSLEF/2020/CPN/0066
II.1.2)Fő CPV-kód
79710000 Biztonsági szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A nyertes ajánlattevőnek az ajánlatkérő felelősségi körébe tartozó személyek és vagyontárgyak biztonságát garantáló emberi és anyagi erőforrásokat kell biztosítania. A nyújtandó főbb szolgáltatások közé az alábbiak tartozhatnak: biztonsági őrök biztosítása, „aktív” GPS/GPRS nyomkövető rendszerek, riasztórendszerek és CCTV biztonsági kamerarendszerek biztosítása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 2 976 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beveiligingsdiensten voor de Delegatie van de Europese Unie in Sierra Leone
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De contractant moet zorgen voor voldoende personeel en materiaal voor de beveiliging van personen en goederen die onder de bevoegdheid van de aanbestedende dienst vallen. De belangrijkste te verlenen diensten omvatten, onder andere, de terbeschikkingstelling van bewakers en de levering van “actieve” volgsystemen op basis van GPS/GPRS, alarmsystemen en CCTV-systemen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 976 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79710000 Beveiligingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie de aanbestedingsstukken die beschikbaar zijn op het adres vermeld in sectie I.3).