Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluga tehničke pomoći – informiranje, komunikacija i vidljivost projekta u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“
Referentni broj: 4/18
II.1.2)Glavna CPV oznaka79416000 Usluge na području odnosa s javnošću
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluga tehničke pomoći – informiranje, komunikacija i vidljivost projekta u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“.
Aktivnosti po predmetnoj nabavi odnose se na:
— pripremne aktivnosti u cilju informiranja i jačanja vidljivosti,
— promidžba projekta,
— informiranje javnosti s ciljem jačanja vidljivosti,
— odnosi s medijima s ciljem jačanja vidljivosti,
— evaluacija provedenih aktivnosti i izrada izvješća u skladu sa zadanim EU procedurama.
Detaljni opis predmeta nabave dan je u tehničkoj specifikaciji (Knjiga 3) koja je prilog ove Dokumentacije o nabavi.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 693 348.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79416000 Usluge na području odnosa s javnošću
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je nabava usluga tehničke pomoći – informiranje, komunikacija i vidljivost projekta u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“. Aktivnosti po predmetnoj nabavi odnose se na: