Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga nadzora nad izvođenjem radova u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“
Referentni broj: 5/18
II.1.2)Glavna CPV oznaka71521000 Usluge nadzora gradilišta
II.1.4)Kratak opis:
Usluge u okviru ovog ugovora obuhvaćaju:
— usluge stručnog nadzora (građevinski, strojarski, tehnološki, elektro),
— usluge nadzora nad izgradnjom sustava odvodnje u smislu Uvjeta ugovora o građenju za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (stručni nadzor će se provoditi nad radovima koji se izvode sukladno FIDIC modelu ugovora-FIDIC Crvena knjiga, prvo izdanje 1999. godine),
— usluge nadzora nad izgradnjom postrojenja za pročišćavanje otpadnih voda u smislu Uvjeta ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (stručni nadzor će se provoditi nad radovima koji se izvode sukladno FIDIC modelu ugovora – FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999. godine),
— usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom građenja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 13 079 220.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71521000 Usluge nadzora gradilišta
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je Usluga nadzora nad izvođenjem radova u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“. Usluge u okviru ovog ugovora obuhvaćaju:
— usluge stručnog nadzora (građevinski, strojarski, tehnološki, elektro) u smislu Zakona o gradnji (NN 153/13, 20/17), Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15, 118/2018) i ostalih važećih zakonskih i podzakonskih akata,
— usluge nadzora nad izgradnjom sustava odvodnje u smislu Uvjeta ugovora o građenju za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (stručni nadzor će se provoditi nad radovima koji se izvode sukladno FIDIC modelu ugovora – FIDIC Crvena knjiga, prvo izdanje 1999. godine),
— usluge nadzora nad izgradnjom postrojenja za pročišćavanje otpadnih voda u smislu Uvjeta ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (stručni nadzor će se provoditi nad radovima koji se izvode sukladno FIDIC modelu ugovora-FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999. godine).
— usluge Koordinatora zaštite na radu tijekom građenja prema Zakonu u zaštiti na radu (71/14, 118/14, 154/14) i Pravilniku o zaštiti na radu na privremenim gradilištima (NN 48/18).