Roba - 123228-2023
Hrvatska-Samobor: Asfalt
2023/S 042-123228
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Asfalt
Referentni broj: 01/2023
II.1.2)Glavna CPV oznaka
44113620 Asfalt
II.1.4)Kratak opis:
Nabava asfalta za godišnje potrebe Komunalac
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 350 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Nabava asfalta