Tjenesteydelser - 142225-2023
Submission deadline has been amended by:  196914-2023
Danmark-Hinnerup: Vinduespudsning
2023/S 048-142225
Udbudsbekendtgørelse
Tjenesteydelser
Retsgrundlag:
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Vinduespolering - FAVRSKOV KOMMUNE
II.1.2)Hoved-CPV-kode
90911300 Vinduespudsning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Vinduespolering på ca. 33 lokationer under Favrskov Kommune – lokationerne omfatter skoler inkl. SFO, daginstitutioner, specialtilbud, administration, sundheds- og ældreområdet. Vinduespolering omfatter ind- og udvendigt facadeglas, samt polering af internt glas og ovenlys mv. Opgaven udbydes samlet.
II.1.5)Anslået samlet værdi
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: