Prethodna informacijska obavijest za ugovor o javnim uslugama
Pravna osnova:
Uredba (EZ) br. 1370/2007
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Javna usluga u županijskom cestovnom prijevozu putnika na području Karlovačke županije
II.1.2)Glavna CPV oznaka60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Nabava javne usluge u županijskom cestovnom prijevozu putnika na području Karlovačke županije
(priroda i količina usluga ili navođenje potreba i zahtjeva)