Frankrig-Strasbourg: Tjenesteydelser vedrørende indsamling, transport, genanvendelse og behandling af affald i de bygninger, der huser Europa-Parlamentet i Strasbourg
2017/S 076-146569
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Tjenesteydelser vedrørende indsamling, transport, genanvendelse og behandling af affald i de bygninger, der huser Europa-Parlamentet i Strasbourg.
Sagsnr.: 06A70/2017/M008.
II.1.2)Hoved-CPV-kode90511200 Indsamling af husholdningsaffald
II.1.4)Kort beskrivelse:
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 361 250.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
90511000 Indsamling af affald
90511100 Indsamling af fast byaffald
90511400 Indsamling af papir
90512000 Transport af affald
90513500 Behandling og bortskaffelse af forurenede væsker
90514000 Affaldsgenvinding
90520000 Tjenesteydelser i forbindelse med radioaktivt, giftigt, medicinsk og farligt affald
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Ranska-Strasbourg: Jätteiden keräystä, kuljetusta, kierrätystä ja käsittelyä koskevat palvelut Strasbourgissa sijaitsevissa Euroopan parlamentin käytössä olevissa rakennuksissa
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Jätteiden keräystä, kuljetusta, kierrätystä ja käsittelyä koskevat palvelut Strasbourgissa sijaitsevissa Euroopan parlamentin käytössä olevissa rakennuksissa
Viitenumero: 06A70/2017/M008.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi90511200 Kotitalousjätteiden keräyspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena ovat jätteiden keräystä, kuljetusta, kierrätystä ja käsittelyä koskevat palvelut Strasbourgissa sijaitsevissa Euroopan parlamentin käytössä olevissa rakennuksissa.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 361 250.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus
90511000 Jätteiden keruupalvelut
90511100 Kiinteiden yhdyskuntajätteiden keräyspalvelut
90511400 Paperinkeräyspalvelut
90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut
90513500 Nestejätteiden käsittely ja hävitys
90514000 Jätteenkierrätyspalvelut
90520000 Radioaktiivisia jätteitä, ongelma- ja sairaalajätteitä ja vaarallisia jätteitä koskevat palvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
France-Strasbourg: Prestation de services de collecte, transport, recyclage et traitement des déchets dans les bâtiments occupés du Parlement européen à Strasbourg
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Prestation de services de collecte, transport, recyclage et traitement des déchets dans les bâtiments occupés du Parlement européen à Strasbourg.
Numéro de référence: 06A70/2017/M008.
II.1.2)Code CPV principal90511200 Services de collecte des ordures ménagères
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 361 250.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90513000 Services de traitement et d'élimination des ordures ménagères et des déchets non dangereux
90511000 Services de collecte des ordures
90511100 Services de collecte de déchets solides urbains
90511400 Services de collecte du papier
90512000 Services de transport des ordures ménagères
90513500 Traitement et évacuation de résidus liquides
90514000 Services de recyclage des ordures ménagères
90520000 Services relatifs aux déchets radioactifs, toxiques, médicaux et dangereux
II.2.4)Description des prestations:
Francija-Strasbūra: Atkritumu savākšanas, transportēšanas, pārstrādes un apstrādes pakalpojumi Eiropas Parlamenta ēkām Strasbūrā
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atkritumu savākšanas, transportēšanas, pārstrādes un apstrādes pakalpojumi Eiropas Parlamenta ēkām Strasbūrā.
Atsauces numurs: 06A70/2017/M008.
II.1.2)Galvenās CPV kods90511200 Mājsaimniecību atkritumu savākšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 361 250.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
90511100 Pilsētvides cieto atkritumu savākšanas pakalpojumi
90511400 Papīra savākšanas pakalpojumi
90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi
90513500 Piesārņoto šķidrumu attīrīšana un likvidēšana
90514000 Atkritumu otrreizējās pārstrādes pakalpojumi
90520000 Radioaktīvo, toksisko, medicīnisko un bīstamo atkritumu pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
França-Estrasburgo: Prestação de serviços de recolha, transporte, reciclagem e tratamento dos resíduos nos edifícios ocupados do Parlamento Europeu em Estrasburgo
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Prestação de serviços de recolha, transporte, reciclagem e tratamento dos resíduos nos edifícios ocupados do Parlamento Europeu em Estrasburgo.
Número de referência: 06A70/2017/M008.
II.1.2)Código CPV principal90511200 Serviços de recolha de resíduos domésticos
II.1.4)Descrição resumida:
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 361 250.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
90511000 Serviços de recolha de resíduos
90511100 Serviços de recolha de resíduos sólidos urbanos
90511400 Serviços de recolha de papéis
90512000 Serviços de transporte de resíduos
90513500 Tratamento e eliminação de líquidos residuais
90514000 Serviços de reciclagem de resíduos
90520000 Serviços de resíduos radioactivos, tóxicos, médicos e perigosos
II.2.4)Descrição do concurso: