Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roba - 172221-2019
Hrvatska-Zagreb: Magnetni mjerači
2019/S 073-172221
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava znanstvene opreme – Komplet 3, Grupa 1. VSM - Magnetometar s vibrirajućim uzorkom Grupa 2. Temperaturni kontroleri za niske temperature
Referentni broj: 10V-PMF/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka
38553000 Magnetni mjerači
II.1.4)Kratak opis:
Nabava znanstvene opreme – Komplet 3.
Grupa 1. VSM - Magnetometar s vibrirajućim uzorkom
Grupa 2. Temperaturni kontroleri za niske temperature
Predmet nabave financiran je iz Europskog fonda za regionalni razvoj, iz operativnog programa Konkurentnost i kohezija u sklopu Projekta Fizičkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta za Infrastrukturnu potporu. Projekt uključuje nabavu suvremene znanstveno-istraživačke opreme te provedbu aktivnosti organizacijske reforme, čime će se osigurati kapaciteti za provođenje vrhunskih istraživanja i postizanje općeg cilja projekta koji se odnosi na razvoj Fizičkog odsjeka PMF-a u regionalni centar izvrsnosti unutar nacionalnog i europskog istraživačkog prostora. Nakon provedbe projekta, stvorit će se uvjeti za provođenje aktivnosti kojima se stvaraju nove znanstvene, društvene i gospodarske vrijednosti, posebno u prioritetnim područjima Strategije pametne specijalizacije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 2 631 696.15 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Grupa 1. VSM - Magnetometar s vibrirajućim uzorkom.
Grupa br.: 2
38410000 Instrumenti za mjerenje