Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roba - 174461-2020
Hrvatska-Zagreb: Posude za otpad
2020/S 073-174461
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Roba
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Spremnici za odvojeno prikupljanje komunalnog otpada
Referentni broj: E-VV-11/2019/R4
II.1.2)Glavna CPV oznaka
44613700 Posude za otpad
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su nabava i isporuka (što uključuje prijevoz i istovar na privremena skladišta jedinica lokalne samouprave) spremnika (kanti) za odvojeno prikupljanje komunalnog otpada raznih zapremina, označenih oznakom EU vidljivosti projekta, a sve sukladno uvjetima navedenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi.