Obavijest o dodjeli ugovora – sektorska nabava
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge stručnog nadzora nad izvođenjem radova na projektu „Unapređenje infrastrukture u luci Rijeka – kontejnerski terminal Zagrebačko pristanište“
Referentni broj: 24-EU/18-DS
II.1.2)Glavna CPV oznaka71247000 Nadzor građevinskih radova
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova na projektu „Unapređenje infrastrukture u luci Rijeka – kontejnerski terminal Zagrebačko pristanište“.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71247000 Nadzor građevinskih radova
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova na projektu „Unapređenje infrastrukture u luci Rijeka – kontejnerski terminal Zagrebačko pristanište“, odnosno, obavljanje stručnog nadzora nad svim ugovorenim radovima do njihova završetka i ishođenja uporabnih dozvola i Odobrenja za puštanje u uporabu svih željezničkih infrastrukturnih podsustava obuhvaćenih predmetom nabave uz provjeru ispunjenja i poduzimanje potrebnih mjera za realizaciju ugovornih obveza izvođača radova. Radovi obuhvaćaju rekonstrukciju teretnog dijela željezničkog kolodvora Rijeka, rekonstrukciju priključka kolosiječnih postrojenja i izgradnju kabelske kanalizacije u području spoja rekonstruiranih i postojećih kolosijeka i izgradnju novog kontejnerskog željezničkog terminala pokraj postojećeg (uključuje i radove na kontaktnoj mreži i telekomunikacijskim uređajima).Detaljni opis predmeta nabave - usluge stručnog nadzora nad izvođenjem radova dan je u poglavlju C. Opis poslova ove Dokumentacije o nabavi.