Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava sustava za pohranu podataka
Referentni broj: 81/21-OP
II.1.2)Glavna CPV oznaka30230000 Računalna oprema
II.1.4)Kratak opis:
Nabava sustava za pohranu podataka.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a30230000 Računalna oprema
II.2.4)Opis nabave: