Direktiv 2004/18/EF
II.1)Beskrivelse
II.1.1)Den ordregivende myndigheds betegnelse for kontrakten:
EU's elektroniske rapportering vedrørende emissionshandelssystemet.
II.1.2)Kontrakttype og leverings- eller udførelsessted for bygge/anlægsarbejdet, varerne eller tjenesteydelserneTjenesteydelser
Tjenesteydelseskategori nr. 12: Arkitektvirksomhed, rådgivende ingeniørvirksomhed og integreret ingeniørvirksomhed, byplanlægning og landskabsarkitektur, hermed beslægtet teknisk-videnskabelig konsulentvirksomhed, teknisk prøvning og analyse
Hovedleverings- eller hovedudførelsessted for bygge- eller anlægsarbejde, varer eller tjenesteydelser: extra muros.
NUTS-kode
II.1.4)Oplysninger om rammeaftale
II.1.5)Kort beskrivelse af kontrakten eller indkøbet/indkøbene
Støtte til Kommissionen med henblik på støtte til videre at fremme brugen af it i EU's emissionshandelssystem i forbindelse med overvågning, rapportering og kontrol.
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2)Kontraktens mængde eller omfang
II.2.1)Samlet mængde eller omfang:
Enkelt kontrakt for 12 måneder med en budgetramme mellem 160 000 EUR og 180 000 EUR.
Anslået værdi eksklusive moms:
interval: mellem 160 000 og 180 000 EUR
II.2.2)Oplysninger om optionerOptioner: nej
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
ES ATLPS elektroninis ataskaitų teikimas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Parama Komisijai, toliau skatinančiai naudoti IT ES šiltnamio efektą sukeliančių dujų apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemos stebėsenos, ataskaitų teikimo ir vertinimo srityje.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Vienintelė 12 mėnesių sutartis, kurios biudžetas yra nuo 160 000 EUR iki 180 000 EUR.
Numatoma vertė be PVM:
Intervalas: nuo 160 000 iki 180 000 EUR
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne