II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge kreiranja i provođenja informativne nacionalne kampanje u cilju provedbe Nacionalnog plana zamjene hrvatske kune eurom
Referentni broj: Ev. br. 34-22-V
II.1.2)Glavna CPV oznaka79342000 Usluge plasmana
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 27 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Usluge izrade promidžbene kampanje
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79342000 Usluge plasmana
79341000 Usluge oglašavanja
II.2.4)Opis nabave:
Usluge strategije oglašavanja u medijima, planiranja i zakupa medijskog prostora
Grupa br.: 2
79341200 Usluge vođenja oglašavanja
Usluge vođenja odnosa s javnostima i organizacije javnih događanja
Grupa br.: 3
79416100 Usluge vođenja odnosa s javnošću
Usluge organizacije i vođenja pozivnog centra
Grupa br.: 4
79512000 Pozivni centar
Usluge organizacije i provođenja istraživanja javnog mnijenja
Grupa br.: 5
79311000 Usluge anketiranja
Realizacija putujuće izložbe Euro na kotačima
Grupa br.: 6
79956000 Usluge organiziranja izložbi i sajmova