Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Usluge - 244691-2020
Hrvatska-Zagreb: Usluge tehničkog projektiranja
2020/S 101-244691
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Usluge
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izrada dokumentacije i provedba aktivnosti za ishođenje dozvola za izgradnju Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada
Referentni broj: 01/20
II.1.2)Glavna CPV oznaka
71320000 Usluge tehničkog projektiranja
II.1.4)Kratak opis:
Izrada dokumentacije i provedba aktivnosti za ishođenje dozvola za izgradnju Centra za zbrinjavanje radioaktivnog otpada.