Luxembourg-Luxembourg: Støtte til FoU og uddannelse til en vedvarende skovbrugsfond (CCF, Continuous Cover Forestry Fund) i Irland i henhold til faciliteten til finansiering af naturkapital (NCFF, Natural Capital Finance Facility)
2021/S 096-250092
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Støtte til FoU og uddannelse til en vedvarende skovbrugsfond (CCF, Continuous Cover Forestry Fund) i Irland i henhold til faciliteten til finansiering af naturkapital (NCFF, Natural Capital Finance Facility)
Sagsnr.: AA-001188-001 (TA2018230 IE NCF)
II.1.2)Hoved-CPV-kode77231000 Administration af skovbrug
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med denne kontrakt er at adressere kritiske forsknings- og udviklingsmangler og uddannelsesmangler, der vil gøre det muligt at påvise centrale miljøkonsekvenser af CCF og lette den bredere indførelse heraf i skovsektoren i Irland.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 721 500.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)77231500 Skovovervågning eller -evaluering
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Se internetadressen anført i afsnit I.3).
Luksemburga-Luksemburga: Pētniecības, izstrādes un apmācības atbalsts Pastāvīga seguma mežsaimniecības fondam Īrijā Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Finance Facility – NCFF) ietvaros
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pētniecības, izstrādes un apmācības atbalsts Pastāvīga seguma mežsaimniecības fondam Īrijā Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Finance Facility – NCFF) ietvaros
II.1.2)Galvenās CPV kods77231000 Mežsaimniecības pārvaldības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzdevuma līguma mērķis ir risināt kritiskos pētniecības, izstrādes un apmācības trūkumus, kas ļaus demonstrēt pastāvīgā seguma mežsaimniecības galveno ietekmi uz vidi un veicināt tās plašāku pieņemšanu mežu nozarē Īrijā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 721 500.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)77231500 Meža uzraudzības vai novērtēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Appoġġ ta’ R&Ż u Taħriġ lil Fond ta’ Forestrija b’Kopertura Kontinwa fl-Irlanda taħt il-Faċilità ta’ Finanzjament tal-Kapital Naturali (NCFF)
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV77231000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-foresterija
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-iskop ta’ dan il-kuntratt ta’ xogħol huwa li jindirizza l-lakuni kritiċi fir-R&Ż u fit-taħriġ li se jippermettu l-wiri ta’ impatti ambjentali ewlenin tas-CCF u jiffaċilitaw l-adozzjoni usa’ tiegħu mis-settur tal-foresti fl-Irlanda.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 721 500.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK77231500 Servizzi ta' monitoraġġ jew evalwazzjoni tal-foresti
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-internet ipprovdut fit-taqsima I.3).