Det glæder os at kunne fortælle, at den nye version af TED-portalen bliver lanceret den 29. januar 2024 (skal bekræftes!) Er du interesseret i at få information om de nye funktioner og forbedringer og fordelene for brugerne? Gå ind og læs vores artikel – så bliver du klogere på det hele.
Der er i øjeblikket nogle fejl, der påvirker den måde, bekendtgørelser om e-formularer vises på. Vi arbejder på at løse problemet. Indtil det er løst, kan du finde mere information og vejledning på vores særlige side om problemet.
Tilmelding er åben til vores 4. workshop med TED-genbrugere, den 14. december 2023
Tjenesteydelser - 263799-2022
Danmark-København: Rådgivning i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
2022/S 095-263799
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter – forsyningsvirksomhed
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
NFSP0498_NFSP0501 Assessering af Fredericia Station og Fredericia-Vejle
Sagsnr.: NFSP0498_NFSP0501 Sporombygning
II.1.2)Hoved-CPV-kode
71311000 Rådgivning i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
II.1.4)Kort beskrivelse:
Assessering af Sporfornyelse Fredericia Station og Fredericia-Vejle
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: ja
II.2)Beskrivelse
II.2.1)Betegnelse:
NFSP0498 Assessering af Fredericia Station
Delkontraktnr.: 1
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Assessering af Sporfornyelse Fredericia Station
NFSP0501 assessering af Fredericia - Vejle Fristrækning
Delkontraktnr.: 2
Assessering af Sporfornyelse Fredericia-Vejle Fristrækning