Roba - 273635-2020
Hrvatska-Samobor: Vatrogasna vozila
2020/S 113-273635
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava vatrogasnog vozila za javnu vatrogasnu postrojbu Grada Samobora
Referentni broj: 5-VV-20-4
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34144210 Vatrogasna vozila
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je kupnja nove vatrogasne auto cisterna za gašenje požara zapremine minimalno 5500 litara vode + 500 litara pjenila uključivo opremu, obuka korisnika vozila i pripadajuće jamstvo sukladno minimalnim tehničkim karakteristikama navedenim u Prilogu 1. Dokumentacije o nabavi, Tehničke karakteristike.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 520 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: