Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Dugoročni kredit za financiranje investicijskih projekata u gradu Zagrebu u iznosu od 200 000 000 HRK.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 6: Financijske usluge a) Usluge osiguranja b) Bankarske i investicijske usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Grad Zagreb.
NUTS kod HR011 Grad Zagreb
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet nabave je: Dugoročni kredit za financiranje investicijskih projekata u gradu Zagrebu u iznosu od 200 000 000 HRK.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)66113000 Usluge odobravanja kredita
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Količina predmeta nabave razvidna je iz priloženog troškovnika.
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 23 000 000 HRK
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne