Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge izrade svih elemenata diseminacije i vidljivosti – faza 2 u sklopu II. faze programa e-Škole
Referentni broj: 42-20-VV-OP
II.1.2)Glavna CPV oznaka79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
II.1.4)Kratak opis:
Nabava usluge izrade svih elemenata diseminacije i vidljivosti – faza 2 u sklopu II. faze programa e-Škole.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 4 756 342.98 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
79416000 Usluge na području odnosa s javnošću
79342000 Usluge plasmana
79413000 Usluge savjetovanja na području upravljanja plasmanom
22462000 Promidžbeni materijal
II.2.4)Opis nabave:
Nabava usluge izrade svih elemenata diseminacije i vidljivosti – faza 2 u sklopu II. faze programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.