Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Usluge - 304073-2018
Hrvatska-Zabok: Prethodna studija izvodljivosti i prikaz tehnologije
2018/S 133-304073
Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Analiza postojećeg stanja vodoopskrbnog sustava, izrada idejnog rješenja za zoniranje sustava te izrada predstudije izvodljivosti
Referentni broj: 18-18-OP-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka
73420000 Prethodna studija izvodljivosti i prikaz tehnologije
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je izrada Analize postojećeg stanja vodoopskrbnog sustava – izrada hidrauličkog matematičkog modela s kalibriranjem, utvrđivanje nultog stanja prema IWA metodologiji i izrada idejnog rješenja za zoniranje sustava (DMA ZONE) u svrhu nadzora i balansiranja sustava te izrada predstudije izvodljivosti, a sve sukladno Projektnom zadatku koji je objavljen kao posebni dokument uz ovu Dokumentaciju o nabavi u Elektroničkom oglasniku javne nabave i njezin je sastavni dio.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 3 800 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je izrada Analize postojećeg stanja vodoopskrbnog sustava - izrada hidrauličkog matematičkog modela s kalibriranjem, utvrđivanje nultog stanja prema IWA metodologiji i izrada idejnog rješenja za zoniranje sustava (DMA ZONE) u svrhu nadzora i balansiranja sustava te izrada predstudije izvodljivosti, a sve sukladno Projektnom zadatku koji je objavljen kao posebni dokument uz ovu Dokumentaciju o nabavi u Elektroničkom oglasniku javne nabave i njezin je sastavni dio.