Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava Grupe 7. Ostala medicinska oprema, Nabava medicinsko-dijagnostičke opreme
Referentni broj: 01/16-2019/01
II.1.2)Glavna CPV oznaka33100000 Medicinske naprave
II.1.4)Kratak opis:
Nabava, isporuka, montaža, stavljanje u punu funkciju medicinsko – tehničke opreme te usluge edukacije za korištenje opreme osoblja za potrebe Doma zdravlja Varaždinske županije i primarne zdravstvene zaštite.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 771 040.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33100000 Medicinske naprave
II.2.4)Opis nabave: