Varer - 314317-2023
Danmark-København: Programpakker og informationssystemer
2023/S 101-314317
Berigtigelse
Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Varer
(Supplement til Den Europæiske Unions Tidende, 2023/S 097-303490)
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udbud vedr. Løn- og HR-system
II.1.2)Hoved-CPV-kode
48000000 Programpakker og informationssystemer
II.1.4)Kort beskrivelse:
Nærværende udbud vedrører anskaffelse og drift af en cloudbaseret it-løsning til administration af HR-opgaver og lønafvikling i DR.