Bekendtgørelse om indgåede kontrakter – forsyningsvirksomhed
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/25/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering af enheder til overvågning af vandspejlsniveau i boringer samt opsætning og supportering ver. 2
Sagsnr.: 24.02-05865
II.1.2)Hoved-CPV-kode38423000 Udstyr til trykmåling
II.1.4)Kort beskrivelse:
Kontrakten omhandler levering af vandstandsmålere, dataloggere, boringsafslutninger, transmission af data, opsamling af data og udstilling af data til HOFOR i et specifikt format til HOFORs IoT Platform.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)31711120 Transducere
72200000 Programmering af software og konsulentvirksomhed
72300000 Datatjenester
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: